• Tööjõu Otsimisel

Helistage

+372 53 35 85 85

Kirjutage

info@jobradar.ee

Tööaeg

E-R 8:30-17:00

JOB

Meist

Radar

Tere tulemast Personalibüroo JobRadar veebilehele. Meie moto on lihtne – meie võtame enda kanda kõik Teie ettevõtte personali otsinguga seotud mured, et Teie saaksite keskenduda oma põhitegevusele. Meie väärtustame Teie aega ning ei raiska seda ilma põhjuseta. Kogu protsess on Teie jaoks väga lihtne – Teie teatate meile probleemist ja esitate otsitava spetsilisti valikukriteeriumid ning probleem saab kiirelt lahenduse. Protsess on kliendi jaoks täiesti riskivaba, sest meie garanteerime kvaliteetset tulemust ning ei küsi kunagi ettemaksu. Andke meile võimalus seda tõestada ning Te saate endale pikaajalise partneri kõigi tööjõu otsinguga seotud probleemide lahendamiseks.

  • 17 Strateegilist Partnerit

  • 80 Täidetud Töökohta Igakuiselt

  • 140 Erinevat Ametit

  • 99% Rahulolevat Klienti

person01.webp

MEIE PAKUME


Värbamine ja sihtotsing

Meie valime kandidaati, kes kõige paremini vastab Teie valikukriteeriumitele. Meie personalibüroo kogemus ning pühendumus aitavad kaasa leida Teile kiirelt ja mugavalt kõige sobivama spetsialisti.

Äriprotsessi väljasttellimine

Hea võimalus tööjõu otsimise protsessi optimeerimiseks on täisteenuse väljasttellimine. Meie personalibüroo aitab Teid hea meelega sobiva koostööpartneri valimisel.

HR nõustamise teenus

Meie personalibüroo saab osutada igakülgset abi kui Teie ettevõte vajab nõuannet personali otsingus ja värbamises või Teil on täitmata selle valdkonna eest vastutava spetsialisti ametikoht.

Miks valida JobRadar

Personalibüroo

Meie hoolime oma mainest ja selle pärast kontrollime igast küljest kandidaadi vastavust esitatud nõudmistele garanteerides kliendile parima tulemuse.
Meie ekspertidel on suur kogemus personali otsimisel erinevate majandusharude jaoks – alates ehitajatest ja keevitajatest ning lõpetades medõdede ja programmeerijatega – meie teame, mida kliendid ootavad.
Nagu eespool mainitud, me ei küsi ettemaksu ja Teie hakkate maksma alles siis, kui olete veendunud pakutud spetsialisti vastavuses kriteeriumitele. Lisaks meie pakume teatud juhtudel ühekuise garantii, mis tähendab, et me oleme kohustatud välja vahetama spetsialisti, kui ta ei vasta Teie ootustele.

Tagasiside vorm

Kõigi küsimustega meie teenuste kohta palume ühendust võtta tagasiside vormi täites või teiste sidekanalite kasutades.Helistage

+372 53 35 85 85

Kirjutage

info@jobradar.ee

Tööaeg

E-R 8:30-17:00

KLIENDID MEIST


.